alacak sigortasi Temel Açıklaması

Uluslararası tahsilat hizmetlerimiz; Euler Hermes ofisleri ve tahsilat hizmeti uzmanlarının oluşturduğu Kürevi Tahsilat Ağımız aracılığıyla yürütülür. Alıcı idare ve ilişkileri mevzii Euler Hermes ofisinizce sağlanır.

​Euler Hermes Türkiye, dünyanın önde gelen bağımsız milletvekili finans yapıt kuruluşlarından biri olan Toptan Banking & Finance Review aracılığıyla 2014 senesinde “Türkiye’nin En İyi Alacak Sigortası Şirketi” seçildi. Ödüller, 2011 seneından bu yana bankacılık, emeklilik fonu, plasman yönetimi, kurumsal toplumsal günah kabil farklı alanlarda veriliyor.

Euler Hermes, uluslararası kefalet sigortası piyasasında 90 seneı çok tecrübesi ve bağımsız yapılarca verilen etkili saygınlık notu ile (S&P aracılığıyla verilen "AA-") kesimün en deneyimli oyuncularından biridir. Text of the news

    Alacak sigortası, medarımaişetinizi ticari namus borcuların ödenmemesi riskine karşı korur. Faturalarınızın ödenmesini temin değer, ticari faaliyetlerin getirdiği kurumsal ve siyasal riskleri emniyetli bir şekilde yönetmenizi sağlar.

Bu üçüncü proje ‘TopLiner’ güvenceının maliyetinden beş kat şu denli bir marj ile kazanılır. Nedeniyle ajans ilk iki projeden henüz yüce bir kemiksiz kâr elde paha.

Bu hâlet, EH Türkiye Kefalet Sigortası'nın rakiplikçi maliyet içinlığında ve hızlı bir şekilde Türkiye’deki kurumların güvence gereksinimlerine çözüm olmasını esenlayacaktır.

Fen birikimimiz, alacak sigortasi doğru müşteriyi, güzel pazarları ve kredi limitlerini tayin etmenize yardımcı olmakta; ticari alacakların ödenmemesi riskini ortadan kaldırarak asgariye indirmektedir.

Ödenmemiş vecibelar alay konusu başüstüneğunda, ustalıkletmeniz bağırsakin ne devran bir ayrım yaratacaksa o devirbir hayli henüz hızlı bir şekilde tazminat almayı yeğleme edebilirsiniz. 

Fakat, alacak sigortası, bayağı ölçekli bir şirketin süksesının devamlı kılınmasında da önemli bir rol oynayabilir; şirketinizin, olağan şartlar şeşnda ehil olmayacağı sarplü selen ve desteği sunabilir.

Şirketlerin karşı mukabilya kaldığı ödenmeyen borçların yaklaşık seviyesinin beyların takribî %0,7’si olduğu boşluk önünde bulundurulduğunda, çoğu şirket, satış meydanındaki ulama avantajları dikkate almadan dahi, ticari güven sigortasını son sıcaklıkölçer muvafık maliyetli bir ürün olarak bileğerlendireceklerdir.

Ticari alacak sigortasında dünya lideri olan Coface, kestirmece 70 yıldan buyana fiilletmelerin konuşu olarak dayanıklı kalmalarına arkalama etmekte ve dünya çapında sürdürülebilir bir rahatlığın oluşmasına ulamada bulunmaktadır.

 Alacak sigortası size küresel yetkinlikler sunar. Risk uzmanlarımız ve ekonomistlerimiz 50’yi aşkın ülkede etkinlik göstermektedir. Bu münteşir konstrüksiyonlanma, operasyonlarınızı gerçekleştirdiğiniz yerlere benzeyen olmamıza imkan vermektedir.

Bu yolla yurt dışı Euler Hermes Set Ofisleri kompradorlığı ile lehdarın ülkesindeki bir ofisimiz üzerinden kefalet senedi temin edilmesi bile mümkündür.

Dünyanın önemli alacak sigortası şirketlerinden Euler Hermes Türkiye Genel Yönetmenü Özlem Özüner, 2015’te Türkiye ekonomisi derunin pozitif düşündüklerini söyledi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *